| anonim_4396 a întrebat:

Un fizician catre sotia sa :
-Draga mea, esti din ce in ce mai atragatoare!
-Aiurezi? nu vezi ca m-am ingrasat?
-Pai da, tocmai asta este, cu cat creste masa creste si forta de atractie

La un spital de nebuni un doctor nou deseneaza pe un perete o usa si-i invita pe toti sa intre si spre uimirea lui unul dintre ei sta pe loc si rade de ceilalti cum se dau cu capul de zid
-Ce faci, tu nu intrii? a intrebat medicul
-De ce sa ma grabesc daca cheia de la usa se afla la mine?

Ion pe patul de moarte o intreaba pe Maria :
-Marie, acum cand eu ma pregatesc sa plec pe cealalta lume te rog sa-mi spui daca m-ai inselat ori ba?
-Mai Ioane eu ti-oi spune dar daca tu nu mori?

O doamna si-a pierdut poseta in parc, un baietel o gaseste si i-o returneaza, aceasta se uita in geanta si zice :
-Hmmm, parca aveam o bancnota de 10 lei in geanta? si acum vad 10 bancnote de un leu
-Aveti dreptate, zise pustiul, ultima data cand am gasit poseta unei doamne nu avea maruntis pentru recompensa

O prostituata merge la medicul ginecolog pentru controlul periodic
-Domnisoara, aveti pierderi mari in timpul menstruatiei? intreba doctorul
- Ho ho, si inca cat? aproape 2000 de euro

Cum se cunoaste daca un oltean este acasa?
Are izmenele pe gard

8 răspunsuri:
| Juliana a răspuns:

laughing))
daca asta faci la plictiseala atunci plictisestete mai des!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tari de tot bancurile laughing LoLwinking dragut. fundita oh go on?

| Theddy a răspuns:

Superlaughing deci sunt bestiale! rolling on the floor sper sa mai postezi bancuri :*!

| Enigmă a răspuns:

Sunt compuse de tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

draga Daria-Stefania,daca as stii atatea bacuri cate am scris pe TPU crezi ca nu scriam o carte, nu incerca sa fi rautacioasa, pur si simplu le iau de prin diverse reviste si care mi se par mai haioase vi le spun si voua, nu cre'ca fac vreun rau cuiva iar daca tu crezi ca nu sunt bune bancurile sau nu sunt pe masura asteptarilor tale te rog sa apesi pe boton si sa schimbi canalul

| Eu_1327 a răspuns:

laughing laughing laughing foarte tare ala cu Ion si Maria

| darrio2007 a răspuns:

Bune bancuri.Bv.

| eu_5690 a răspuns:

Tare laughing