| Laurretta a întrebat:

Un mic banc pentru cine se plictiseștebig grin
Bulă ajunge la școală, Alinuța îi aruncă o hartie mototolită în cap strigând:
- Head Shot!
El ia cartea și îi plesnește una peste față:
- Face book!

Răspuns Câştigător
| RockaruL a răspuns:

Ne vedem pă fesebucile mele...

10 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Foarte amuzant.laughing

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Mda...destul de amuzant!

| AlQaeda a răspuns:

Face Book rolling on the floor)))) cel mai tare banc rolling on the floor

| carminaburana43 a răspuns:

Esti draguta ca vrei sa ne inveselesti.Pentru un nou nascut toate bancurile sunt noi dar noi le-am mai auzitasta pe TPU nu te supara.Pate intri mai des peTpu la trivia si vezi ce bancuri de milioane sunt postate aproape zilnic.

| Laurretta explică (pentru carminaburana43):

Nu am știut că a mai fost postat pe TPU. Ai dreptate, nu prea intru la această categorie ca să văd ce postări mai sunt.

| carminaburana43 a răspuns:

Bine puisor pupici.

| Andrei112011 a răspuns:

Misto

| Andrei112011 a răspuns:

Face

| Andrei112011 a răspuns:

Book

| Andrei112011 a răspuns:

Facebook.