| PaPi a întrebat:

Un om e gasit mort in desert cu un chibrit pe jumatate rupt in mana. Ce s-a intimplat?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Intr-un balon, fiind prea multe persoane ca balonul sa nu se prebuseasca unul dintre ei trebuie sa fie aruncat din balon, asa ca s-a decis ca cel care va trege betiorul cel mai scurt va fi aruncat din balon!

6 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

A vrut sa-si dea foc la parul de pe maini pentru ca ii era prea cald, dar un avion s-a prabusit la 1000000 km distanta si o unda i-a rupt batul in doua, apoi jumatatea aprinsa i-a venit in ochi, nu mai vedea pe unde merge, s-a impiedicat de un crocodil gigantic, a cazut intr-o prapastie, apoi cand in sfarsit s-a ridicat in picioare si a vrut sa mearga mai departe, un bolovan l-a catapultat cu fundul intr-un cactus.

si asa a facut bunica placinte cu banza.

| DaVà a răspuns:

Eram eu beat in desert si l-am violat, i-am luat hainele sa le vand la second-hand iar batul de chibrit i l-am dat ca nu aveam ce face cu el.A murit din cauze naturale si nestabilite b-)

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

I-a furat cineva celalalta jumatate. Hoti nenorociti!

| dany_6773 a răspuns:

A muritlaughing))

| mediu a răspuns:

A pai e simplu...a vrut sa-si aprinda o tigare, a vazut 1 OZN a cascat gura din greseala si-a dat foc la limba a inceput sa tipe scotand limba afara si s-a muscat de limba a murit si a cazut pe batul de chibrit...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fffffffffffffff varza esti