| costinvlad a întrebat:

Un pusti a fost găsit mort lângă telefonul lui. Pe telefon a fost găsită o înregistrare audio în care el spunea ca nu mai suporta viata și s-a auzit un foc de arma. El a murit pe loc, fiind o gaura în timpla. După 5 secunde de la focul de arma înregistrarea s-a oprit și a fost salvata.
Despre ce a fost vorba în acest caz?

Răspuns Câştigător
| Jouliete a răspuns:

O alta posibilitate ar fi ca a fost o crima premeditata. Criminalul a facut sa para sinucidere prin faptul ca a intregistrat cu telefonul, dar fiindca acesta nu se inchisese decat dupa 5 secunde inseamna ca criminalul l-a inchis si astfel pare ca persoana in cauza s-a sinucis.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Asta este dintr-un joc acum nou pentru adolescenti, este happy vreti sa aprofundati faceti-va criminalisti mai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A scapat telefonul pe jos, si s-a stins. S-a salvat automat, ca si in cazu cand ramai fara baterie cand inregistrezi video sau audio.
Da ce-s cu probleme astea, cu sinucidere cu pistoale cu rahat?

| irina4219 a răspuns:

L-a omorat cineva, nu avea cum sa opreasca inregistrarea daca s-ar fi sinucis.