| chuckmanson a întrebat:

Unde ați prefera să trăiți: în Uganda, în Jamaica, în New York sau la Cucuieții din deal?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cucuieții din deal sunt tarfe ieftine care sunt obisnuite cu mulsul

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Prefer să trăiesc acolo unde sunt. Poți să fii oriunde și să nu trăiești cu adevărat, în oricare din locurile enumerate. Și poți să trăiești cu adevărat în oricare din ele indiferent cât de nedorit sau de dorit sau nedorit ar putea să fie din oricare criteriu ai putea să îl analizezi.

| J0B0MAT a răspuns:

Cu siguranţă nu în NY.

| TristanTzara a răspuns:

Cucuieții din deal? Cucuieții din vale happy

| irina4219 a răspuns:

Sincer sa iti spun, as prefera sa traiesc in New York.