| shippo3313 a întrebat:

Unde pot sa gasesc testul mortii gratis? (adica sa stiu data mortii)

Răspuns Câştigător
| Kazimir a răspuns:

Ce proasta esti oh go on

13 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Vino la mine că-ţi fac eu un test devil

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Iti zic eu

| NoChanceForUs a răspuns:

Aveam pe telefon un test de genul in care imi spunea cate ore mai am de trait. Spre ghinionul meu mai aveam doar 545000 de ore...sad

| NoChanceForUs a răspuns:

Vezi caseta din Ring si asteapta o saptamana.

| Enigmă a răspuns:

Iti fac eu testul.
Mai intai am nevoie de un raspuns afirmativ la intrebarea:
Tu gandesti?
Mda. Stiu ca e o intrebare retorica, deh, cine mai gandeste in ziua de azi.

| unknown3243 a răspuns:

O sa mori acum *da o basina nucleara*.

| dreamout a răspuns:

Dupa cate teste mi-am facut, am murit de 600 ori, o sa am in fata ghinion timp de 3000 de ani si ca sa vezi, o sa mor spanzurata, dupa ce ma violeaza un batran de 80 de ani/calcata de masina condusa de o maimuta/ omorata de un robot/m-am innecat cu un pufarin etc etclove struck. Cool bro`love struck Coollove struck

| andragrigoras2000 a răspuns:

Iti apare ca o reclama pe la jocuri, muzica, etc.in orice caz e o reclama.dar chestiile astrea nu-s adevarate.snt doar de amuzament.numai DUMNEZEU stie ce se intampla.

| Caricatură a răspuns:

Pai intreaba moartea... daca esti asa doritoare sa stii in orice clipa poate sa ridice coasa spre gatlejul ala de Madonna si sa faci Crrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

| Niros19 a răspuns:

Eu nu cred in ce spun astia o sa mor cand o sa vrea Dumnezeu

| DragonuAK47 a răspuns:

Nu stie nimeni; numai fiti idioti, doar dumnezeu stie

| LalaCoriiii a răspuns:

Nu stiu