| danutu9000 a întrebat:

Unde sai gasec pe tom si jerry sa-i spun sa continue sa faca videuri?

6 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Se uita la mickey mouse.http://www.google.ro/......tp?/imgres

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zugrăveşte-ţi mâţa şi fă-o să arate ca Tom. După aia caută un şoarece şi pune-i în aceeaşi încăpere; acum vorbeşte cu ei.

| BlackheartQueen a răspuns:

Pe Jerry il gasesti in gaura din perete iar Tom nu e prea departe de Jerry.

| SimonaQs a răspuns:

Du-te repede ca ii gasesti la magazinul din colt. Repede repede ca pleaca laughing)

| Mazal a răspuns:

Ce copil, tom & jerry nu exista is doar desene si filme

| BlueArrow a răspuns:

Pe tom prin casa pe jerry in gaura.