| L1feDRAIN a întrebat:

Uneori vreau sa strangulez astfel de persoane, dar ma rog, are si el motive :( ..sau ea.
| http://imgur.com/a/xziPq |

Voi ati avut astfel de situatii?

Răspuns Câştigător
| Kuroo a răspuns:

Mi-a dat ignore o persoana de care nici nu stiam ca exista.
Dar na, e firesc sa blochezi tot TPU fara motiv.

39 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Cam da, si inca sufar sad

| L1feDRAIN explică (pentru Pricked):

Suferi!?

| Pricked a răspuns (pentru L1feDRAIN):

DA
Chiar ieri am vrut sa-i raspund cuiva de aici la o intrebare si cand sa trimit raspunsul BAM mi-a aparut chenarul ala rosu.
Voiam sa-mi cer scuze dar aparent nici asta nu pot sa fac /pouts

| L1feDRAIN explică (pentru Pricked):

Saracu'.

sau saraca.

| justanotheruser99 a răspuns:

laughing eu am pățit ceva si mai interesant. Nu am interacționat niciodată cu o tipa, Florentina nu stiu cum, dar am primit ignore. Sunt super entuziasmata!

| NotMyFault a răspuns (pentru justanotheruser99):

Ai grija cu entuziasmul, sa nu îți creasca tensiunea.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru NotMyFault):

Apreciez grija, insa nu e nevoie. Stau bine cu tensiunea.

| NotMyFault a răspuns (pentru justanotheruser99):

Dar cu forța de frecare, cum stai?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru NotMyFault):

In orice caz nu la fel de bine ca tine.

| NotMyFault a răspuns (pentru justanotheruser99):

Sunt flatat de aceste vorbe ale tale.

| NotMyFault a răspuns (pentru justanotheruser99):

Dar cum sa nu trebuieasca, mai ales cand vine din partea ta?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru NotMyFault):

Ce am vorbit noi? Stiu ca ma iubești, dar nu trebuie sa arați asta in public.

| NotMyFault a răspuns (pentru justanotheruser99):

De data asta chiar nu m-am putut abtine big grin

| L1feDRAIN explică (pentru justanotheruser99):

Cred ca ai gresit inca de cand ai evacuat din uter.

Exista cineva ce te detesta? happy (pe aici)

| justanotheruser99 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Daaaa! Era un tip, Tabfury, sau ceva de genul, care e ciudat rău de tot. A pus o intrebare (mai tâmpită) iar raspunsul meu, a fost de asemenea mai miștocar. După, tipul mi-a trimis vreo 5 felicitari, ironic erau niste romane scrise in ele, in care ma înjura.
După ce am citit toate felicitarile, am dorit sa imi arat recunoștința fata de efortul mental pe care l-a depus sa compună acele mesaje. Insa spre uimirea mea, am primit ignore. Asta e!

| L1feDRAIN explică (pentru justanotheruser99):

Ta-daam!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Voila!

| LordBolton a răspuns:

Pe la categoria religie, pe la t/a cam peste tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sad, dupa ce i-am spus uneia sa nu se mai penseze excesiv mi-a dat block. Nu inteleg de ce. :-s crying

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu i-ai respectat drepturile sprancenelor laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Pff..sunt o individa foarte rea, nici om nu ma pot numi, ardeti-ma pe rug :'(

| L1feDRAIN explică (pentru anonim_4396):

De n-ai fi om, demult erai arsa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Aproape ca ma simt norocoasa, binecuvantata fie legea cat timp e de partea mea ^^

| NotMyFault a răspuns:

Da, o tipa mi-a dat ignore, după ce ea ma intreba tot felul de chestii. (Ex: daca vreau sa ma excit) laughing iar bineînțeles, raspunsurile mele erau pe măsură.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NotMyFault):

Tu diavole ai alungat-o pe zana cea buna!sad

| NotMyFault a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar trebui sa ma simt prost acum, nu?
Păcat, nu prea o fac. Tipa ma hărțuia. N-ai idee cate mesaje mi-a trimis in privat. Poate suferă de tulburare obsesiv-compulsiva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NotMyFault):

Mmm nu, nu chiar.
N-ai fost singurul privilegiat. laughing

| NotMyFault a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce trist....Nu ma mai simt special. Credeam ca ma iubește, si imi era si datoare cu un oral... I-am răspuns la intrebari.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NotMyFault):

Iete unde era pedofilul. Aha aha, continua. Si care-s sentimentele tale acum fata de ea? Ce te face sa simti? thinking Zici ca-ti era datoare cu un oral? Deci nu simti prea multe.

| NotMyFault a răspuns (pentru anonim_4396):

Ne-am despărțit, după o frumoasa relație ce a durat 45 de minute. Suferă de gelozie acuta, iar ochii mei fug repede si in alte parti. Eram incompatibili. Tinand cont ca mi-a dat ignore, e in capul listei mele cu "de achitat", deci poate simt putina parere de rau ca nu a facut ce promisese. In rest altceva nu prea simt, daca nu ai observat sunt mai nesimtit de felul meu. Te-ai prins? Ne simțit? Nu, nu? In fine.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru NotMyFault):

Offf, dar nu trebuie, chiar nu e necesar.

| Kuroo a răspuns:

CristiDinBucuresti ma ignora...i s-au urcat pantofii la cap laughing

| L1feDRAIN explică (pentru Kuroo):

Aaa. sincer, nu pot intelege. oh sad

| Kuroo a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Ce nu intelegi? thinking

| L1feDRAIN explică (pentru Kuroo):

Ce vrei sa spui cu "i s-au urcat pantofii la cap"?

| Kuroo a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Omule, tipul ala pune numa intrebari despre pantofi. Aoleu Drainule. Nța nța.

| L1feDRAIN explică (pentru Kuroo):

Ce nume lung ai. frumos.

| Kuroo a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Nume de calitate. =]]

| L1feDRAIN explică (pentru Kuroo):

@_@