| CastorR a întrebat:

V-a place? E primul meu comic. Vreau sa stiu daca sa mai fac sau nu. Voi ce ziceti luand in vedere comicul si nu ce se intampla pe TPU.http://i.imgur.com/9IWop.png

12 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Având în vedere ce se întâmplă pe site ...se potriveşte.Dar mai lucrează dacă vrei să mai postezi.

Baftă-.-

| Pisicuța a răspuns:

Gata,numai dorm la noapte.
P.S. De ce? Pentru ca o sa am cosmaruri cu asta straight face.

| αndï a răspuns:

Ba frate omu promoveaza ideea nu modu in care deseneaza

| CastorR explică:

Ba da nu va mai bateti joc de mine! E primul meu comic.Si ce daca e prost?
E primul intelegeti odata.
Voi va prostiti da nici macar nu stiti cu se face.E greu.Sa vad eu un comic de al vostru! Taceti ma odata!

Răspuns utilizator avertizat
| ElySiKazy a răspuns:

Am vazut si mai rele.e ok.

| Angiutssa a răspuns:

Vrei sa fiu sincera? Nu e stralucit.

| Angiutssa a răspuns:

Dude,ne-ai cerut parerea.Eu am zis ca nu e stralucit, dar n-am zis sa te lasi.Si oricum daca tie place sa desenezi, trebuie sa iti pese de parerile altora?

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Bravo chiar daca nu e bun, e bine pentru inceput.

| ஐNoNameஐ a răspuns:

Cred ca este primul.Nu prea am inteles dar este bun.In timp ce exersezi iti dezvolti abilitatea de desenat, asta este bunicel dar putea sa fie si mai bine.Mai incearca si mai incolo pune din nou aceasta intrebare. Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| ஐNoNameஐ a răspuns:

De ce toti sunteti rai cu el, chiar el a spus ca-i primul.Ar trebuii sa-l incurajati. ORICE LUCRU daca exersezi poti sa faci mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te imploooooooooooooor nu mai face, e hidos...mai ales cercurile, adica tot desenul