| UserName450 a întrebat:

Va ofer o serie de intrebari stupide, iar voi dati rating. Pur si simplu rad cu lacrimi laughing laughing
Nu luati in serios, doar dati rating la intrebari.

1) Am o fata de 13 ani si un baiat de 15. Cum fac ca acestia sa fie morti dupa mine? happy Ca-mi creste pen*sul laughing

2) Ati mancat Pizza cu paine? Mie mi s-a parut foarte buna si am dat la toata lumea.

3) Faci apendicita de la fructe? Eu am 19 ani si ma documentez pe net, am avut pe cineva ca fructele fac apendicita.

4) De ce pisicile miauna cand scuturam prosopul? Eu am 3 pisici disperate dupa mancare laughing.

5) Ce inseamna limba romana? Eu n-am auzit de ea deloc.

6) Daca pinguinii ajung in Africa credeti ca muntii sunt verzi? Am ajuns odata in Africa si am intalnit cativa pinguini care faceau muntii verzi si locul racoros.

7) Prietenul meu a cumparat 5 pungi de chipsuri cu pui. Le-a mancat pe toate odata, crying credeti ca el va fata pui sau va face oua? Mi-e frica, ca acum face c*ca in forma de ou.

8) Mi-e imi place sa traiesc periculos. Odata am copiat la ora de istorie si mi-a dat 3 in catalog. Voi cand ati trait periculos la scoala?

9) Cat de mult transpira oamenii la sala?

10) Azi am mancat o punga de pufuleti cu cascaval si am gasit un ficat la mijloc. Cand l-am pus pe masa s-a tarat de foame crying, credeti ca e ficatul meu sau el cere de foame?

11) Penisul meu are lungimea de 25 cm si grosimea de 24, 4 cm, credeti ca-s balaur? Va rog, colegii mei au de 10-15 cm lungimea si 5 cm grosime, ca ei is pui de balauri. Credeti ca i-am nascut eu?

12) Fiul meu se imbraca pe furis in hainele mele. Ce pot sa fac? crying va rog, mi-a luat toate hainele

13) Ploua ploua babele se laughing)))))) ce se intampla aici? Ploua sau ninge? Batranele chiar fac oua de gaina?

14) Cand imi vine sa fac part imi pun mana in c*r apoi la gura si apoi la nas sa vad cum miroase. Dupa trag basina si miroase a sconcs, de ce?

15) Buna TPU! Este pacat daca am fantezii cu preotul la spovedit?

16) Pentru a salva lumea foloseste un aspirator. De ce?

17) COSTA NUMAI 5 DOLARI, de ce nu cumparati Laptopul?

Astea nu se intampla mie, am pus acestea ca sa dati rating. Daca e rating cel putin 4, 5 o sa le pun pe blog de intrebari stupide. Daca e mai putin de 4, 5 nu voi pune pe blog.

5 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Ai uitat de...
" Am o fetiță de doi anișori și ieri în timp ce mă jucam cu ea am scăpat-o din brate. Problema este că am vrut să atenuez impactul și din reflex i-am dat un picior în cap de s-a învârtit de două ori în aer și a intrat cu capul în televizor. Acum a început să vadă alb-negru, credeți că se poate repara sau trebuie să-mi cumpăr alt televizor? "

| udrescuf a răspuns:

Esti foarte nebun/a.

| Camuflaj2017x a răspuns:

13) Tipu ala a fumat calumearolling on the floor)# 17) asta la felrolling on the floor

| CutiePieMarzia a răspuns:

⭐⭐⭐

| Nicolae_Claudiu-andrei_1968 a răspuns:

Frate, mie imi plac toate. Daca vrei poti sa le pui pe blog.