| iubita_7611 a întrebat:

Va plac manelele?
eu le urascccc
dar stiu ca unii asculta mereu si nu recunosc.=]]]de ce ar face asta?straight face le e rusine sau ce?=]]
funda love struck

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Si unele domnisoare sunt moarte dupa...*Gutza*, dar n-am auzit pe niciuna s-o strige in gura mare.Nici usturoi n-au mancat, nici gura nu le pute.Pana se aflabig grin

| Pralină a răspuns:

@mhn de epx mie nu îmi place manele.Io se sinucide numa cînd le aude.Tocmai de aceea eu vine să comenteze acicia-şa ca sî riposteaza in portiva lu Florin Sălamă şi a muzici lui de pus pe sanwitchi.

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

@mhn24 si @XoXilinkaXoX vorbiti ca un personaj cunoscut dintr-o carte care am citit-o.laughing
cu IO si cu chestile aleaaaaa
care era?
aaaaaa.Hotii de timpbig grin Ziceti-mi daca nu e adv?winking
pentru ca asa vorbeste si o fata de acololaughing

| Afdsa a răspuns:

Hop cu salamu', cârnaţu' şi peştele, în curând şi barosanu' parizer!

| Alexakos a răspuns:

Celor ce le plac manelele, ascund pentru ca in grupu lui de prieteni, ei nu asculta si ca sa nu fie vazut cu alti ochi zice ca nu, nu asculta manele(cred ca asta e) eu unu nu le suport desi stiu ca de la ele am inceput(pana la 13 14 ani) si acum nu le suport de nici o culoare, pentru ca nu vb decat despre faima (masini bani cine ii pu. a ala si tot asa) plus ca nici nu sunt originale sunt toate facute pe calcu daca-i pui sa cante live... ai prefera sa asculti pavarotti sau beethoven(si da sunt si originali dar foarte putini) toate furate din grecia spania Italia turcia si tarile arabe, bagate prin calcu traduse schimbat un pic stilul melodiei si BAM am scos maneaua noua, niehehheee al dracu daca si aia mai este muzica, si manelistii nu au decat sa ma injurea, bafta lor.

| yoo23 a răspuns:

Am ascultat manele pana am terminat clasa a 8-a. Acum nu mai ascult deloc, pur si simplu nu mai imi plac.Si da, cred ca le e rusine sa recunoasca ca asculta manele, fiindca si ei stiu ca altii ar putea rade de ei, sau sa fie numiti ''cocalari''.

| yonela96 a răspuns:

Da cred ca le e rusine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*se da cu capu de perete*

| SokarDax a răspuns:

Nici mie nu imi place!
Si nu imi mai place la ei pentru ca fura melodii si le schimba versurile!

paa kiss

| xPurrffecttx a răspuns:

Buna. happy

Ei se ascund si nu spun nimic deoarece in grupul lor de prieteni poate nu se asculta acel gen de muzica, dar eu nu cred ca este om care sa nu asculte s-au sa nu dea pe youtube de o manea oh go on.
La mine in grup este la fel, avem o fata care asculta manele si nu recunoaste, dar noi nu avem treaba pentru ca noi nu ascultam manele.
Si nu avem treaba cu ea fiecare cu genul lor de muzica.

Pa, pa. happy

| meera a răspuns:

Imi plac unele restul uneori se rusineaza ca le plac mamelele findca uni spun ca mamelele sunt pentru tampiti si din astea dar eu nu cred ca ar trebui sa le fie rusine mie imi plac si recunosc nu imi e rusine

| meera a răspuns:

Imi plac unele iar restul se rusineaza findca uni le spun ca manelele sunt pentru prosti sau din astea dar eu cred ca nu ar trebui sa le fie mie imi plac si nu imi e rusine sa recunosc