| CaRaMiDa a întrebat:

Va place cel de-al doilea comic al meu http://i.imgur.com/ONZGN.png

Răspuns Câştigător
| AcidCuSange a răspuns:

De ce? laughing fain.

10 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Copii,va place sa plagiati?

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Speram sa fie ultimul

*cu o voce ciudata*:Credeti-ma o sa fie ultimu!*se aude melodia din mini jocu Scary Maze*

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Cineva să le explice oamenilor diferenţa dintre un comic şi un simplu desen. Vă rog! puppy dog eyes

| AcidCuSange a răspuns:

Hey draga yep, eu nu am raspuns pentru funda.Am raspuns doar sa primesc puncte de amuzant.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| YepIsSuspended a răspuns:

Deci,am murit de ras, jur! Mai ales in partea cand am citit ''De ce?''!(ZePPeLyynAntiCampaniaTPURevine)
Oamenii astia care raspund pentru fundite sunt...straight face

| theorizer a răspuns:

Strumf: "da mie nu-mi place sa desenez comicuri" no talking

| ruxi a răspuns:

Plagiatorrrrulee!
huoooorolling on the floor!