| Whatthehell66 a întrebat:

Va place cum arata cel mai buun prieten al meu?;;)

http://www.google.ro/......tp?/imgres 3000&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=442&vpy=492&dur=627&hovh=26 8&hovw=188&tx=84&ty=122&ei=M72MTIfVOouMswb28ujqAQ&oei=nL yMTL-aI8HNswbvzNzWAQ&esq=3&page=5&ndsp=34&ved=1t:429, r:16, s:129&biw=1280&bih=893

Funda=))

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Maaaa, care mi'ati furat poza de la haifaiv?

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ala e balotelli?

| AndutzaAndu a răspuns:

Hei, nu e frumos să-ţi baţi joc de oameni sad. Serios, aşa ceva nu se face shame on you.
Şi mulţumesc anticipat pentru voturile de "stupid" sau "nefolositor" oh go on.

| Sოﺁℓε a răspuns:

De ce-ti place sa-ti bati joc? te privesti in oglinda macar? cred ca asa arati si tu ca el? sau ma insel?laughing

| User a răspuns:

Rade ciob de oala sparta...

| paramore a răspuns:

Are o igiena dentara de invidiatsmugapp cand vorbeste trebuie sa tii umbrela in fata, nu?laughing

| Fifylici a răspuns:

Da, destul de sucar si senzual TPU laughing rolling on the floor

| Азбука a răspuns:

Cu siguranta la fel de bine arati si tu, altfel n-ati mai fi fost prieteni atat de buni.
Da-i lui funda, te va iubi si mai tare.

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Daca totusi suntem pe Trivia/Amuzante,:-)) rolling on the floor, da arata in forma maxima. E Fat-Frumos in persoana rolling on the floor

| Cleona a răspuns:

Saracu' om...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact ca @Andutza.Andu.

Nimeni nu-i perfect!