| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, spuneti-mi cele mai tari bancuri.

Răspuns Câştigător
| Kazimir a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=cele+mai+tari+bancuri

10 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

La doctor vine un tip. Se apropie de masa acestuia, se deschide la pantaloni, scoate penisul si il aseaza in fata doctorului, spunand:
- Dom' doctor, penisul meu.
Doctorul se uita, il examineaza, si dupa 5 minute spune:
- Da, care este problema?
- Nici una, dar nu-i asa ca este superb?

neluL
| neluL a răspuns:

- Bula, sa-l aduci pe fratele tau de la gradinita.
- Bine, mama.
- Daca s-a udat, sa-l schimbi.
- Bine, mama.
- Ma, Bula, asta nu-i copilul nostru!
- Pai n-ai zis tu sa-l schimb daca-i ud? big grin

| hominid dreak a răspuns:

Directorul unei firme îi spune secretarei:
- Vom pleca pentru o săptămână în străinătate la un congres şi sper să ne simţim bine împreună. Fă toate pregătirile necesare pentru călătorie... Secretara îşi sună soţul:
- Voi pleca cu şeful la un congres, în străinătate, pentru o săptămână. Te rog, dragul meu, ai grijă de tine în acest timp. Soţul îşi sună amanta:
- Nevastă-mea pleacă în străinătate pentru o săptămână. Hai să ne petrecem săptămâna asta împreună, prinţesa mea...
Amanta, care este învăţătoare la o şcoală particulară, îşi anunţă copiii:
- Pentru că săptămâna viitoare am de rezolvat o problemă, voi lipsi de la şcoală. Deci săptămâna viitoare nu veniţi la şcoală.
Unul dintre copii, pentru că îşi iubeşte foarte mult bunicul, fuge la el şi îi spune:
- Bunicule, săptămâna viitoare nu trebuie să merg la şcoală. Mi-ai promis că dacă vom avea timp liber vom merge la munte împreună.
Bunicul, (care este directorul din această istorioară) îşi iubeşte foarte mult nepotul. Ca urmare o sună pe secretară şi îi spune:
- Nepotul meu m-a rugat să-mi petrec săptămâna viitoare cu el, aşa încât nu vom mai merge la congresul din străinătate. Te rog fă demersurile de anulare a călătoriei.
Secretara îşi sună soţul: - Directorul şi-a anulat călătoria aşa încât vom rămâne împreună, dragul meu... Soţul îşi sună amanta:
- Nu ne mai putem petrece săptămâna viitoare împreună pentru că soţia mea nu mai pleacă în călătorie.
Amanta îi anunţă pe copiii de la şcoală :
- Problema pe care o aveam s-a rezolvat aşa încât săptămâna viitoare toată lumea vine la scoală. Copilul îi spune bunicului: - Bunicule, săptămâna viitoare mergem la şcoală aşa că, îmi pare rău dar nu mai pot să-ţi ţin companie. Bunicul director îşi sună secretara :
- Nepotul meu tocmai m-a sunat să-mi spună că nu mai poate petrece săptămâna viitoare cu mine. Ca urmare continuă pregătirile pentru plecarea la congres.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Nu ne pasa de funda.si ca sa iti raspund:
cele mai tari bancuri.

| anonim_4396 explică (pentru alexalexandrusincerul):

Iti era greu sa scrii un banc cat de prost, dar sa scrii? Si sa stii ca am cautat pe tot GOOGLE-UL(scriu mare ca sa vezi)dar ma asteptam sa stiti voi ceva bancuri mai bune.

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde sa stim, daca nu de pe google? la asta nu te-ai mai gandit...

| cosminpanait6 a răspuns:

1. cum se numeste un cangur la polul nord? ratacit!
2. cioc cioc! cine e? o banana! si mai cum? pai nu mai e ca ma mancat cineva!
3. o ratusca sta pe lac si-o impusca in cap pac!
4. sti ceva? ce? pai nici eu nu stiu!

| cosminpanait6 a răspuns:

1. cum se numeste un cangur la polul nord? ratacit!
2. cioc cioc! cine e? o banana! si mai cum? pai nu mai e ca ma mancat cineva!
3. o ratusca sta pe lac si-o impusca in cap pac!
4. sti ceva? ce? pai nici eu nu stiu ce!

| xXdoareuXx a răspuns:

Acum nu mai sunt la moda bancurile laughing ci intrebarile prostesti de genu laughing m-am masturbat cu o banana...pot sa raman insarcinata? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai spuneti.Inca nu am dat fundita...