| Claudiu1905 a întrebat:

Vi se pare uman ca un barbat sa spele, sa gateasca si sa faca singur curat si in general tot ce ar face mult mai bine o fata?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Nu, aşa ceva este inuman, teribil.

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Da, este cat se poate de uman.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Da mi se pare normal, mereu aud ca daca esti baiat trebuie sa stai,, lemn,, in casa, nu dimpotriva e ceva extrem de normalwinking

| MentalDisorder2 a răspuns:

Dap, perfect normal.
Cum exista femei care le place sa se bata si sa injure sa se imbete sa se uita la meciuri de fotbal așa exista si barbati cărora le place sa găteasca, sa facă curat.