| Curcubeu_7124 a întrebat:

Voi ce faceti ca sa obitneti clopotei pe clopotel?

Răspuns Câştigător
| wizopo a răspuns:

Pai eu imi pun poze in albumul personal si in albumul grupului, acord clopotei altora si primescs cate un clopotel la fiecare acordare, scriu in jurnal cu conditia ca jurnalul sa fie vizibil, din jocul zilei si mai sunt cateva cred. Oricum uitete la linkul asta si afli cum primesti clopotei:http://www.clopotel.ro/clopotei/Ghidul_clopotel.html

2 răspunsuri:
| wizopo a răspuns:

Funda?

| Meh a răspuns:

Pai, Eu ma joc in fiecare zi jocul pentru cei 5 clopoti, scriu in jurnal, adaug poze.Cam atat. Dar m-am lasat de Clopotel. xD Bafta. ^-^