| Fineness a întrebat:

Voi ce faceti la scoala/liceu in pauze? T\A

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zburam pe ferestre(la propriu), sau scoatem profesorii din tatani, joaca carti pe dezbracata(chiar si fete) deci totul ce e normal unui adolescent cu energie.

12 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Teme, ori stau si ascult muzica lipit de perete, ori mai rad cu/de o fata si ne mai alergam prin clasa, ori plec sa inghet ca un **** cu o parte din colegii sa fumeze, desi eu nu fumez, etc etc...

| Bya132 a răspuns:

1. Tema la matematică
2. Tema la istorie
3. Tema la geografie
4. Tema la fizică
5. Tema la franceză

Întrebări?

| Musique a răspuns:

Plec acasă. *încă din prima pauză*

| DaVà a răspuns:

Hahahahaaaaa
Paioh go onucam "lapte, lapte, praf"
-il prostesc pe un coleg sa ma duca in carca
-teme(evident)
-jucam "cate oua are baba"
-concursuri de ragait(asta ininte de ora se sport)
-ne batem... evident
-labririnturi din banci
-o data am pus 3 banci una peste alta...

| lalalalallll a răspuns:

Alergăm ca handicapații.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Invatam pentru ca suntem elevi constinciosi happy

Pe cine pacalesc`? oh go on
Eu nu invat laughing

| Holocaust a răspuns:

1.Teme.
2,Aștept la coadă(la magazin) pentru un amărât de sendviș.
3. Teme.

| dadasssssssss a răspuns:

Pai nu-i cine stie ce...ne batem cu cornuri, fugim ca distrusii, facem concurs cine injura de mame si de morti mai artistic, jucam adevar si provocare pe porunci, injuram profii si orele care urmeaza si care au fost, ne facem copiute (daca vom da un test), scriem prostii pe tabla. Cum ziceam...ma-i nimic.

| Cireașăăăă a răspuns:

Paiiiii:

- ii blocam pe aia de la alte clase pe scari
-ne f utem cu scaunele
- facem scene obscente
-ne scriem numele unii la altii cu marcar permanent pe tabla*like a boss*
-ii luam ochelarii unui coleg si radem
-odata langa sala de sport avem ca un fel de gradina. se zvonea ca erau prezervative acolo. am sarit gardul sa vedem(eu nu, decat un baiat din cls mea si altii de la alte clase) i-a prin directoarea adjunct si i-a dus in cancelarie... pe acel baiat l-a salvat diriga -.-
-saptamana trecuta am gasit intr-ocutie cu bile din clasa un prezervativ
-ne injuram(diriga spune ca nici la a 8-a nu aude asemena prostii.si suntem a 5-a)-.-
-si ne batem

invatam lucruri utile la scoala, nu?
-

| diaηα a răspuns:

Mai nimic :-j
http://www.youtube.com/watch?v=sXa69lWiqko
-ne injuram
-copiem temele dl tocilaru` clasei
-scriem pe pereti (pentru teste)
Fetele :
-se "holbesc" la bunaciunile din a 9-a
-numara prezervativele gasite in vestiar
-ii pun la respect p cretini de baieti
-se comport ca niste domnisoare cand e sa dea de probleme
-feţe de catelus plouat baietilor care nu-si stiu folosi inteligenta artificiala decat sa prinda fetele de cur :-j
-lapte gros frate :>
-mananc pe coridor seminte
Baietii:
-se bat ca niste cretini ce sunt
-ies pe hol si iar se bat
-merg in baie si iar se bat
-uneori se bat si pentru noi fetele (cu cretinii care ne prind d fund)

Plictisealăăăăăă 8-)

| Dragonel a răspuns:

Ma bat

| BLURREDLINES a răspuns:

Ma duc cu colega pe la 1, pe la 2, prin curte, intr-un cuvant: Hoinarim laughing.