| neUtilizator a întrebat:

Voi ce lucruri neobisnuite faceti? Ce obiceiuri ciudate aveti? Fobii care nu sunt tocmai normale?(sa nu va simtiti >rusinati:" )big grin

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Adica ceva gen: "hai sa rad de tine", no?

Ia zi tu ce lucruri neobisnuite faci ca sa rad si eu de tine, si pe urma iti spun si eu.

19 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Vorbesc singura, si 'mi-e frica de gandacii aia mari, negrii si urati!

pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Razvan a răspuns:

Intotdeauna zic "matale" cand diferenta de varsta dintre noi e de 10 ani.Normal ca nimeni nu vrea sa fie "imbatranit" asa ca mi se zice sa tutuiesc
Cea mai mare fobie o am pe petreceristraight faceInca nu stiu de ce inca mai sunt invitata avand in vedere cate am refuzatoh go on

| Derye a răspuns:

Nu vad ce'a fost asa stupid in raspunsul meu, sigur n-a fost mai stupid decat tine editandu'ti intrebarea.

Totusi, te invit sa spui si tu ce lucruri neobisnuite faci, sa nu te simti rusinata nici tu.

| Derye a răspuns:

@>Ƥιтιcα тαн [:ϰ]ι ℓσʌɛ ʏσʋ: Te transormi in varcolac. = ))

| misu a răspuns:

Aoleuuuu...imi bag degetul mereu in nas.am mereu impresia ca am ceva...

| mary a răspuns:

Si eu am o fobie in a-mi pocni degetele... si ma enerveaza la culme. cred ca o sa le leg. in curand o sa raman fara ele

| Anileda a răspuns:

La 12 noaptea incep sa zic mereu tra la la la la

| Азбука a răspuns:

Teama de prosti se incadreaza la categoria fobii?

| LiaGore a răspuns:

Imi e frica de ace, de serpi si de pesti:]]

| deia a răspuns:

Vorbesc cu oglinda rolling on the floor.
Serios :-s.

| neUtilizator explică:

@Derye!, ca sa stii si tu:

1.nu eu ti-am dat stupidphbbbbt

2. mi-am editat intrebarea pentru ca mi-am dat si eu seama ca suna prost

4.in plus de asta am scris "(sa nu va simtiti rusinatiblushing )", tocmai ca sa nu creada unii ca tine ca vreau sa rad de ei

5.eu imi pocnesc degetele mereu, si nu mi-e teama sa spun asta.

Concluzie? Ai judecat gresit si te-ai inselat. phbbbbt

| FataTPUpunctRo a răspuns:

...hm thinking pai pe la vreo 10-12 noaptea. Nu stiu ce imi vine dar musc pe toata lumea din casa laughing chiar si pe mama si tata laughing)))

| FataTPUpunctRo a răspuns:

@ Derye! : sa stii ca m-am gandit si eu thinking daca ma transorm in varcolac:-s oare mai ezista specimene ca mine devil devil Cine vrea la noapte sa il musc? devillaughing

| DakotaRoyse a răspuns:

Lucruri neobisnuite... Hmm, nu stiu. Poate ma uit la prea multe desene yaoi xD Obiceiuri ciudate. Hmm... Am un obicei idiot de a da refresh non-stop, sau sa tot inchid ferestrele de mess. Hobby. Fobie: mi-e frica de spitale. Nu neaparat dentisti, ci de spitale in sine :-s Intru intr-un spital, am impresia ca am intrat intr-o casa bantuita O. o

| RobertClaudiu a răspuns:

Sunt foarte sarcastic si ironic

| Bubbles a răspuns:

Sa vb repede f repedelaughinglaughing

| sakurabutterfly a răspuns:

Mie mi-e frica sa nu fiu ingropata de vie( stiu... e o prostieoh go on), mi-e frica de lilieci, serpi si mi-e frica de intuneric cand sunt singura acasa! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy mi-e frica de serpi, sobolani, de vremea urata atunci cand ploua, urasc spitalele si cam atat, tie?