| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Voi ce mancati cand va uitati la filme porno?

16 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Ultima dată parcă am mâncat M&Ms şi mi-au rămas în gât când curva aia a început să... lasă.

| ViezurE a răspuns:

Pufuleţi.

| lalalalallll a răspuns:

Chipsuri.

| Vizitiul a răspuns:

Ne-am uitat impreuna. Chiar nu-ti amintesti ce am mancat? Bine, tu ai si supt. Astea-s detalii...

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

O acadea din aia luuuunga de tot smugsmug lasa...asta-i alta poveste cu...altcineva smugsmug

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

P.S.:tocmai cand credeam ca nimeni nu mai e ingenios si nu mai are bun gust la pus intrebari amuzante,ai aparut tu, sansa mea... pentru ca ador intrebarea, ii asa funny laughing

| NumePublicAnonim a răspuns:

Cand ma uit la filme porno mananc pop corn
cand nu ma uit, mananc porn cop

| lipitoOarea a răspuns:

Nu ma uit la asa ceva!big grin

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Salam cu branza. laughing

| scully a răspuns:

Sparg seminte.

| BananaSuparata a răspuns:

Abtibilde

| Infraverde a răspuns:

eu te-as manca pe tine, sunt singur ca o sa ma ling pe buze de dulceata ta

| superpissy40 a răspuns:

Mananc bataie.

| UtilizatorFaraNume a răspuns:

Sarmale, mamaliga sau fasole. Depinde.

| mihaiii9 a răspuns:

Tu ce manaci?

| ReadZore a răspuns:

Nu cred ca voi cand va uitati la filme porno aveti chef de a mancalaughing