| Ade a întrebat:

Voi cum copiati la teste?

18 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cu caietul in banca. simplu!
.dar sunt expert...m-a prins de doar 5 ori la ultimul examen...

| DaVà a răspuns:

Hmmm...stii faza aia cu sticla de cola? Asa.

| PinguinuL a răspuns:

Nu copiez.
testele ma copiează

| BlackVeil a răspuns:

La mine era imposibil, profesorii ma puneau sa stau la catedra... (i-am invatat cu narav)

| MoonLight a răspuns:

Scriu ce am nevoie pe o foaie A4 si o amestec cu cironele. Nu se prinde nici sulea. Sau uneori pun copiuta daca e mica pe foaia de test. Stau si in spatele clasei...si mnalaughing

| Dumnezău a răspuns:

Cu grija si cu atentie, si cu colegul de banca

| Broadband a răspuns:

Zic: baiatu imi dai si mie foaia sa ma verific?
el: ba da ce tupeu pe tine, auzi sa-ti dau foaia!
eu: bine, deci nu mi-o dai? o sa vorbim in pauza cu uluca de la gard laughing

| SuperMagicSmile a răspuns:

Ma ridic in picioare si incep sa strig."BAAA.care e raspunsu' la intrebarea 4? si apoi ma da afar.dar macar, cand ma da afara.imi spune raspunsul, deci meritawinking

| cucaracia a răspuns:

@Maimuţică.ce e aia copiuta? wtf?

| Laurici :x a răspuns:

Pai ori cu telefonul whistling
ori scriu pe spatele ciornei laughing
am copiat pana si pe director care e de mate laughing
nu m-a prins nimeni laughing
dar shhh don't tell anyone sa nu te auda altii si sa imi fure ideea [-x

| Sabiiiii a răspuns:

Doamnaaa, veniti putin! smug

rolling on the floor

| CrazyLife a răspuns:

Cu tupeuu smug

| Diavolulestefemeie a răspuns:

îmi bag copiuţa în sutien că acolo nu are tupeul să ma verificelaughing)

| TrendyHedgehog a răspuns:

Pai la mine in scoala majoritatea profesorilor stau la catedra in timp ce noi dam test si cum eu stau in spatele clasei doar deschid caietul ca profesorul nu ma vede.E simpluhappy

| 0PopaPorno a răspuns:

Fazele gen:deschis caieti sau copiuta bagata in buzunar is vechi
Eu,inainte de test decupez o hartie exact dupa forma papucului colegului din fata,scriu pe ea informatiile necesare si eu lipesc pe papuc! Cand inkepe testul ma prefac ca scap un creion pe jos, ma aplec, iar atunci colegu ridica picioru astfel incat sa pot vedea(eu cu pretext ca stau aplecat ca sa caut creionul)...Simplu!laughing

| Phantasmagoria a răspuns:

Simplu.
Nu copiez.
E mai usor sa chiulesti.

| wendy434 a răspuns:

Uite asa(P.S. desenul e facut de mine)http://i.imgur.com/QkMzq.png

| Bailey a răspuns:

Pai... cea mai simpla metoda : deschizi caietul laughing
sau eu mai scriu pe telefon laughing
ma mai inspir si de la alti... laughing