| DracuIa a întrebat:

Voi unde va ascundeti ciorapii murdari?

40 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

In lada de rufe pentru spalat.

| ReddY25 a răspuns:

A trecut Halouin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man nu e prima oară când postezi întrebarea, ce tot ai cu cadavrele și vecinii? Nu ți se pare weird sa tot repeți aceeași întrebare? happy

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Au ceva vecinii aia cu tine?

Răspuns utilizator avertizat
| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DracuIa):

Ce ai cu vecini tăi-_-

Răspuns utilizator avertizat
| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DracuIa):

îl știu pe Anwar este cel mai tare -_- mereu ma face sa rad

Da nu cred ca sunt atâta de rai vecini tăi

| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Asta că în sinea ta nu ii suporți, le-ai face ceva și in realitate dar raționamentul te oprește. Și eu tot visez insecte multe, gândaci in special, visele astea nu sunt întâmplătoare, la mine am aflat ce înseamnă e legat de viață mea socială și de lipsa relațiilor sociale, și multă îngrijorare la tine nu știu dar cred că nu îi înghiți te-au supărat ceva și ura aia ți-a rămas în subconștient

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Nu mai lucru că am avut probleme cu transportul, șoferul nu a mai oprit în stație, cică șoferul care oprea era în concediu. Da, femeia aia jegoasa a ajuns să mă enerveze într-un hal fara de hal, și cauza ei cred că stima de sine sa prăbușit, parca și anxietatea și depresia au reapărut, s-o comportat aiurea cred că o băteam. daca mai stăteam acolo ca prea nesimtita era. Ii spun odată colega spune-mi și mie unde sa pun... ea către mine spune-mi lili daca nu îmi spui Lili nu îți mai răspund, in momentul ăla atât de rău m-a enervat că eram pe punctul de a mă lua urat de tot cu ea, cred că nici cu 40 de psihologi nu mai scapă de traumele psihice ce i le cauzam,nu știu dar unele sunt inconștiente,nu realizează că integritatea lor fizică poate fi pusă în pericol doar că sunt femei, trebuie sa le respectam, iubim, dar când întrec orice limita a bunului simt a pai merita un dos de palmă din fundul grădinii unele primate.
Bunătatea văd că nu duce la nimic bun, o sa redevin ca in generala când îi băteam pe toți că văd că lumea nu mai știe de rușine, bun simt sau frica, confundă bunătatea cu prostia

| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Și cu mine au dar nu au tupeu sa îmi spună în fața mă bârfesc pe la spate,te gândești excesiv câteodată la aspectul asta și creierul alege aleatoriu unii oameni la care te gândești sau pe care ii vezi sau i-ai văzut! Deci da,visele îți transmit ceva,nu sunt o coincidență,când vei fi împăcat cu tine însuți,când te vei elibera de gândurile ce te auto distrug,că de fapt acumulând multa ura nu faci nimănui rău decât ți însuți,pe tine te afectează psihic,spiritual și la nivel vibrational,aia sunt fericiți, fac ce le taie capul și tu continui sa tii ura aia in tine dar nu le faci rău lor nu poți ci îți faci ție rău fiindcă acumulezi foarte multa energie negativă, ai mindsetul negativ, programat sa fie negativ, daca e negativ atragi numai lucruri și situații reale în viața ta in lanț

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Situații rele*

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrea sa ma intreaca laughing stii tu la ce! (nebunie)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Las că nici eu nu s mai breaz in ultimul timp, cam toți avem probleme la mansarda cu mici excepții câțiva useri
Tu ești pe caterinca bun rolling on the floor ai putea face bani pe tiktok cu content retard level 9999 rolling on the floor pe bune chiar ai atrage multa lume cu nebunia ta și si face bani nu gluma, chiar și pe YouTube

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te cred! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fetish ascuns ai bro?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Nu ți plac copiii?

Răspuns utilizator avertizat
| liliana77any a răspuns:

Barbatii ii ascund sub pat sau fac pase cu ei in cosul de rufe.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Https://ibb.co/XXNR8g0 nu mieste frica să-l folosesc._.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Shaorma cu usturoi și Pepsi rece ce mai învârti?

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DracuIa):

-_- xd

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai sunt în românia de aproape o luna de zile -_- mam întors aicia în Austria la muncă

Răspuns utilizator avertizat
| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DracuIa):

Am sa ma angajez aicia la o fabrica și în ianuarie o sa încep în costrucții -_- eu am muncit în construcții în Constanța și București 2 ani de zile fără 2 luni astea -_-

Răspuns utilizator avertizat
| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DracuIa):

Da este foarte Adevărată boss -_-

| anonim_4396 a răspuns (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Nu mă iei și pe mine la munca? laughing Ce muncești? Pai bine ai făcut că nu e de trăit în Romania, e grav ce se întâmplă, in Moldova e și mai rău, peste 6 luni cine știe ce ne mai așteaptă daca îi apucam că iar o sa vina pandemia cu un virus de mortalitate de 50%

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Iarăși ai schimbat întrebarea-_- lol

Răspuns utilizator avertizat
| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru DracuIa):

Sincer da -_- chiar acum am văzut-o-_- și am pai ce ciorapi ca nu era ciorapi-_-

| vodami92 a răspuns:

La spalat cu ei!

| TURB0X a răspuns:

Nu iți spun ca altfel va trebui să te omor după aia. happy

| Mete0ra a răspuns:

In masina de spalatlaughing))))