| BlackyCat a întrebat:

Vreau niste bancuri!

Răspuns Câştigător
| OanaRalucaPorumb a răspuns:

1. O blondă se plimbă cu prietenul ei pe lângă o şosea circulată.
La un moment dat, tipul, fan Mercedes, îi zice:
- Uite un Mercedes Vito!
Blonda, lovită în sentiment, coace ce coace şi, la un moment dat, când vede un BMW, zice:
- Uite un BMW, boule!

2. Un tip încercând să agaţe o blondă:
- Domnişoară, nu cumva ne-am văzut ieri la grădina zoologică?
- Parcă da, în ce cuşcă eraţi?

3. Care este asemănarea dintre o blondă şi o broască ţestoasă? Cînd cad pe spate, amîndouă încep să dea din picioare...

4. - Mamă, se vaită o blondă, am ramas însărcinată!
- Însarcinată?! Unde ţi-a fost capul?
- Cum unde, pe pernă.

5. Un general inspectează plutonul lui Bulă. Ajunge la acesta, îl bate prietenos pe umăr şi zice:
- Cum îţi merge, fiul meu?
La care Bulă radios:
- Ce bine că am dat de tine, tată, mama te caută de ani şi ani...

6. Bulă îl întreabă pe Ştrulă:
- Esti şmecher?
- Bineînţeles.
- Atunci dă-ţi un cap în gură!

7. Ce este o brunetă între 2 blonde? Translator.

8. Unul se născuse cu trei c***e. Se duce la doctor şi îi explică. Doctorul:
- Nici o problemă, o să aveţi super-copii, dacp o să fie fată, o să fie o Cindy Crawford, o Pamela Anderson, dacă o să fie băiat, o să fie un Stalone, un Van Damme.
Ăsta, bucuros, iese afară, nu mai putea de bucurie, pînă la urmă se duce la un moş:
- Noi împreună avem 5 c***e.
Se gîndeşte moşul un pic:
- Adică tu n-ai nici unul?

9. Unul mai jerpelit intră într-o bancă. La ghişeu, îi zice fetei:
- Duduie, vreau să depun nişte c****i de bani în c****ul vostru de bancă...
- Domnule, în banca noastra, noi nu permitem asemenea vocabular. Îl chem pe şefu'.
- Care-i problema, domnule? întreabă şefu'.
- I-am zis duduii că vreau să depun nişte c****i de bani în c****ul vostru de bancă...
- Despre ce sumă-i vorba?
- A, un c***t de vreo două milioane de dolari...
- Şi curva asta nu vrea să vă servească?

10. - Iubitule, spune o blondă, azi, un coleg mi-a spus un banc cu blonde, de m-am prăpădit de rîs. Era cît pe-aci să cad din pat... FUNDA?

18 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Si eu vreau 10 la mate.
Funda!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Bancuri fac doar pestii cand se aduna mai multi

| Ashadow a răspuns:

Nu vreau sa-ti dau! FUNDA!

| mola a răspuns:

Ia de pe netbatting eyelashes

| 00AName00 a răspuns:

A fost odata un cartof...stai ce spuneam?
A da! Nu-ti dau bancuri.

| Weedier a răspuns:

Vrei să-ţi dau? Nici eu.

| Chronicles a răspuns:

S-a inventat o chestie foarte interesantă numită GOOGLE.

| BlackyCat explică (pentru Chronicles):

Stiu si eu, geniule, dar am zis sa vad ce bancuri stiti!

| Chronicles a răspuns (pentru BlackyCat):

Dar e mult mai uşor să cauţi pe net, nu să mai umpli şi tu categoria asta cu întrebări inutile de genul ăsta, înţelegi? Că deja T/A şi D/S sunt umplute cu mii de întrebări stupide.

| Terminatorul2 a răspuns:

E 7 dimineata... Ursul se trezeste si se plimba cu o lista in mana...se intalneste cu vulpea
-Ursule ce ai acolo
-lista cu animale pe care trebuie sa le omor
-Ma aflu si eu pe acolo
-Da esti nr 45
-of...ma lasi macar wsami vad familia
-bine du-te da dupa sa vii
Omoara ursu pe vulpe
Se intalneste cu lupul
-ursule ce ai in mana?
-lista cu persoana care trebuie sa le omor
-ma aflu si eu acolo?
-da esti nr 3
-lasa-ma macar sami va familia ultima oara
Omoara ursu pe lup
Se intalneste ursu cu iepurele
-urulse ce ai in mana?
-lista cu persoane care trebuie sa le omor
-ma aflu si eu acolo?
-da esti nr 1
-Daaaaaa... Ursule?
-CE?
-nu poti sa ma stergi de pe lista
-OOOO BA DA SIGUR
laughing

| OanaRalucaPorumb a răspuns:

O fata catre mama ei :
- Mami, nu ai spus tu ca ingerasii zboara?
- Ba da, fetita mea, de ce?
- Tata i-a spus dadacei "ingeras". Ea cand o sa zboare?
- Maine dimineata, fata mea, maine dimineata.

| andreea11Secret a răspuns:

Un cuplu implineste 25 ani de casnicie si inchiriaza o camera la un hotel pentru a sarbatorii.A doua zi dimineata sotia isi sufla nasul in cerasaf.Sotul mirat ii zice:
-Draga dar ce vor zice cei de aici cand vor vedea ca ne-am suflat nasul in cerasaf?
-Nu-i nimic dragule ca si tu te-ai taiat la deget in noaptea nuntii sa ma salvezi.Acum a venit si randul meu...

| ChristopherE a răspuns:

Un student ia nota 4 la examenul Logica si ii propune profesorului:
- Daca va pun o intrebare logica si nu-mi raspundeti imi mariti nota?
- Profesorul: Da.
- Ce este ilogic dar legal, logic dar ilegal si totodata ilogic si ilegal?

Se gandeste profesorul... nu stiu, si ii mareste nota.

Studentul raspunde:
- Ca dvs aveti 60 de ani si sunteti casatorit cu una de 24 - este ilogic dar legal; ca sotia dvs are un amant de varsta ei - este logic dar ilegal; ca dvs ii mariti nota amantului sotiei - este si ilogic si ilegal.

| alexandra13213 a răspuns:

Maria si Ion.Veni Ion de la munca si striga la Maria:
-Marieeee! diseara vreau sa te gasesc in pat.Marie ii indeplini dorinta lui Ion
la care ion ii zice
-Marie bagate sub plapuma.
Marie executa.
-Ia uite ce ceas fosforescent mi-am loatlaughing