| ams2001 a întrebat:

Vreau niste bancuri tari!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Examen la fizica, subiectul: fenomenul ionizarii.
La sfarsitul examenului blonda o intreaba pe colega ei de banca din timpul examenului:
- Ma, tu ai stiut?
- Perfect! raspunde aceasta.
- Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, zice blonda, inseamna ca am stiut si eu, pentru ca am copiat cuvant cu cuvant de la tine.
Enervata si ingrijorata, bruneta care stiuse, ii spune blondei:
- Cum ai putut face una ca asta, acum o sa ne prinda si o sa ne pice pe amandoua!
- Fii serioasa, ii raspunde blonda care copiase, n-o sa se prinda nimeni, pentru ca am mai si schimbat si eu pe ici pe colo. De exemplu unde tu ai pus ION, eu am pus GHEORGHElaughingrolling on the floor

Bulişor a avut nişte vise urâte în ultimele zile si părinţii l-au luat să doarmă în patul lor. În timpul nopţii, pe taică-su îl mânca instalaţia şi se cam lipea de maică-sa.
"Nu acum", spune ea. "Bulişor e încă treaz. Du-te jos şi bea o bere."
Merge taică-su la bucătărie, bea o bere şi vine înapoi să rezolve cazul.
"Nuu." spune soţia. "Bulişor este încă treaz. Du-te şi mai bea o bere."
Merge iar la bucătărie, bea o bere şi se întoarce, acum disperat cu adevărat... dar reacţia este aceeaşi, îl trimite iar la bere.
"Dar nu mai e bere!" zice taică-su nervos.
"Uite ce..." zice nevasta-sa, "Aproape a adormit. E o sticlă de şampanie în frigider... deschide-o, o sa beau şi eu un pahar."
Merge din nou la bucătărie, deschide sticla de şampanie, şi dopul de plută produce un zgomot puternic.
Atunci Bulişor se ridică senin din pat şi spune: "Vezi, mamă, daca nu l-ai lăsat să ** ****, acum s-a împuşcatlaughingrolling on the floorrolling on the floor
O zi frumoasa sa aihappy

2 răspunsuri:
| Weedster a răspuns:

Http://www.cadouribancuri.ro/

Aici ma uit eu mereu, sper ca te-am ajutat. :D / Funda?