| chiftelutacrocanta a întrebat:

Vreau sa rastorn dulapul si sa sar pe pat, cine vine cu mineee?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

E prietena noastra. A mea si a iubitului meu. I-am zis si ei de relatia noastra ca ne-am intalnit aici si datorita acestui site, am cunoscut o persoana minunata. S-a bucurat pentru noi si ne-a urat multa fericire. Deci, suntem prieteni.

5 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Ce ti-a facut dulapul?

Răspuns utilizator avertizat
| Florentina9210 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Si pe noi ne-ai plictisit cu intrebarile tale deplasate, dar nu ti-am zis nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| Florentina9210 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

E prietena noastra. A mea si a iubitului meu. I-am zis si ei de relatia noastra ca ne-am intalnit aici si datorita acestui site, am cunoscut o persoana minunata. S-a bucurat pentru noi si ne-a urat multa fericire. Deci, suntem prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dulapul, dar nu cu tine ci peste tine. puppy dog eyes