| UnCorazonLocoooo a întrebat:

Vreau si eu bancuri amuzante. aveti idei?

Răspuns Câştigător
| UnderGroundForMe a răspuns:

Ion era la coasa asculta stirile la radio
radio:intrerupen acest program sa va anuntam ca s-au descoperit exptrateresti, ca sa
intelegeti cu ei trebuie sa vb rar si sacadat...
sunt mici, verzi, ochii bulbucati, mainile lungi pana la pamant.
ion cand se duse acasa intr-un tufis se aude ceva si se duse acolo vede ceva mic, verde, maini lungi pana la pamant, si ochii bulbucati...
ioc crede ca sunt extrateresti si zece:
Ion:Eu sunt Ion vin de la coasa acum ma duc acasa...
"extraterestrul":eu sunt padurarul ma ***
(***=chemarea naturii)

5 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Cauta la google si scrie :bancuri tari si haioase si vei gasi succeswinking

| UnderGroundForMe a răspuns:

Iti place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am dar poti sa ma gasesti pe id-urile:princess_crys10 sau de preferabil pe cryss_cool_9934 ca pe acesta intru mai des

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti prezint cel mai,, ideos`` dintre,, ideosi`` : www.google.ro :D.