| Andrushk_4587 a întrebat:

Vreau si eu ca mai multe bancuri noii! cele mai tari >funda!:

Răspuns Câştigător
| laur1OOOGB a răspuns:

Bulă aşteaptă ca doctorul să iasă din operaţie şi să îi spună cum se simte soţia lui, care suferise un grav accident de masină. Doctorul iese şi e întrebat de către Bulă:
-Domnule doctor, cum se simte soţia mea?
-Păi, ştiţi, nu o să mai poată merge, o să trebuiască să cumpăraţi un scaun cu rotile, ca să o duceţi peste tot.
-Vai de capul meu, dom’ doctor! se vaită Bulă.
-Asta nu e tot, continuă doctorul, nu se poate hrăni singură, va trebui să o hrăniţi ca pe un bebeluş.
-Dom’ doctor, dar e grav, zice Bulă alb la faţă.
-Staţi, că mai e. Îşi va face nevoile pe ea, va trebui să facă la oliţă, să o spălaţi.
-Aoleu, dom’ doctor, ce o să ma fac?
-Staţi liniştit, că am glumit, zice doctorul. Soţia dumneavoastră a murit.

Bulă, ce ai vrea să îţi scrie pe cruce, după ce mori?
-Ceva simplu şi concis.
-Ca de exemplu?
-Vin imediat!

O blonda se duce la sex-shop si cere un vibrator.
Vanzatorul:
−Da domnisoara. aveti expuse pe perete toate modelele de vibratoare.
Blonda:
−AA.il vreau pe ala rosu din stanga.
La care vanzatorul:
−Domnisoara.ala e extinctorul.

Bulă avea probleme cu "organul" său din cauza că dimensiunile acestuia nu se mai măreau. Supărat, se duce la doctor să-şi spună păsul.
−Dom’ doctor… ştiţi… nu mai creşte!
−Ai venit la fix, pentru că săptămîna aceasta am primit o alifie nouă care te va ajuta. Trebuie s-o foloseşti zilnic la ora 12.
Bulă pleacă fericit şi, din acea zi, de fiecare dată la ora 12 făcea "tratamentul".
Într-o zi de duminică, se întîmplă ca Bulă să fie într-un tren în compartiment cu o tipă sexy…
11:59: Bulă devine tot mai nervos. Apoi se gîndeşte: "Decît să nu mai crească, mai bine îndur ruşinea…" Îşi scoate alifia şi începe:
−Melc, melc codobelc…
Este întrerupt de tipa respectivă:
−Nu vă supăraţi, este cumva ora 12?
−Da.
−Vine, vine primăvara! începu tipa frecîndu-şi sînii cu un alt fel de alifie…

Gasesti mai mulet bancuri aici: http://bancurinoi.haipa.ro/

4 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

- Care e diferenţa între o blondă si o mină de cărbuni? - În mină se bagă forţă de muncă şi iese materie primă, iar în blondă bagi materie primă şi iese forţă de muncă!

Soacra merge in vizita la nora ei si o gaseste goala pe pat. - Ce faci noro? - Il astept pe sotul meu in costumul Evei, ca sa-i fac o surpriza placuta. Se duce soacra acasa si isi asteapta sotul goala, pe pat. - Ce faci, fa? - Te-astept in costumul Evei! Nu-ti place? - Ba da, dar n-ai putut sa-l netezesti putin?

Profesorul se străduieşte să lămurească elevilor proverbul "Drumul cel mai scurt e şi cel mai bun". - Tata zice că nu-i aşa! spune un elev. - Zău? Şi ce meserie are tatăl tău? - Şofer de taxi.

Bulă (pe cand era mic) cu taica-su la piscină. Merg ei pe marginea piscinei şi Bulă alunecă pe faianţa udă. În ultima clipă, se apucă de obectu’ lui taica-su şi se salvează. La care ta-su se uită în jos şi îi zice cu dispreţ: - Vezi bă, dacă erai cu mă-ta îţi spărgeai capu’!

| DeeaBlondiii a răspuns:

Stii de ce se numeste o curva :Curva?
Raspunstongueentru ca sta in CUR si cu picioarele in forma de Vlaughing

| Daniel55 a răspuns:

Trei lilieci pe o creanga, doi cu capul in jos, unul cu capul in sus. unul din cei cu capul in jos zice: "Uite ma, asta iar a lesinat"!

Cica erau 3 tovarasi la baut. Pe unul il chema George, pe unul Bobi si pe unul il chema nevasta acasa.

Nimeni si Prost au ajuns la mare. Se duc sa faca baie:
Nimeni se inneaca! Prost suna la Salvamar:
-Ba, se inneaca Nimeni!
-Ba, tu esti prost?
-Da ma, eu sunt!

| irina_3186 a răspuns:

Doi betivi ies din bodega, iar unul din ei zice: "Am uitat sa ma pis", iar celalt spune : "Lasa ca te invat eu".