| Andreeaa56830 a întrebat:

Vreau si eu niste intrebari noi...astea vechi s-au demodat...

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Cum spui tu, eu nu te contrazic daca asta e parerea ta, eu doar ti-am dat niste sugesti.Succes!

9 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Nu-ți mai dăm idei.Devii enervantă cu întrebările tale, de același gen și fără haz.Ia de aici 20 de lei, ia-ți ceva frumos și pleacă.

| Alyra a răspuns:

Cine,ce,de ce, cum, cine, ce, unde, când, cum...sunt tot cele mai bune.

| daassh a răspuns:

Pai atuncea pune niste intrebari noi!

| Andreeaa56830 explică (pentru daassh):

Dar nu stiu...nu mai am idei

| daassh a răspuns (pentru Andreeaa56830):

Atunci, eu personal te rog frumos, nu mai posta lucruri inutile, pune o intrebare la categoria Comnversatii si intreaba ce faceti TPU, cum o duceti, unde mergeti, unde va petreceti vacanta, lucrati undeva, ce hobbyuri aveti, etc.Succes!

| Andreeaa56830 explică (pentru daassh):

Esti cam rau

| daassh a răspuns (pentru Andreeaa56830):

Cum spui tu, eu nu te contrazic daca asta e parerea ta, eu doar ti-am dat niste sugesti.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa-ti dau ideii cu ce sa ne enervezi?

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Buna,

Am parcurs raspunsurile tale din ultima perioada si am observat ca acestea sunt jignitoare, dar si irelevante. Comportamentul tau este in contradictie cu valorile pe care dorim sa le promovam pe TPU.ro :respectul reciproc si evitarea limbajului agresiv.

"Stii ca esti prost? Prost mare si umflat cu pompa?"
"Offff! De o luna jumatate tot incerc si nu reusesc!
Imi poate spune si mie cineva cum imi fac cont pe TPU?" (pe T\A a fost asta)
"Stii ca poti intra la inchisore pentru ceea ce faci? Si pe langa asta, mai si ceri ajutor pe un site de retardati(majoritatea), care suna la
O zi frumoasa,
Cristina, TPU.ro
Poate trece ca o intrebare?

| iKeel a răspuns:

Devii enervantă cu întrebările tale, care nu ne amuză deloc, nu mai posta întrebări inutile.