| Danielle001 a întrebat:

Vreau si eu un banc . Nu-mi dati sa caut pe internet . Copiati sau spuneti voi daca aveti imaginatie bogata . Funda la cel mai amuzant sau amuzante banc/uri .

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seara, Ion şi Maria se pregătesc de culcare. Ion iese afară să se uşureze. Se întoarce peste cîteva minute cu pantalonii uzi. Maria îl întreabă:
- Plouă?
- Nu, bate vîntul.

Maria îl strigă pe Ion:
- Ioane, hai în casă, că plouă!
- Lasă, stau afară, că plouă şi aici!

3 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Crezi că ce știm noi nu se găsesc pe net? Hai marș la adolescenți.

| CautNume a răspuns:

Nu-ti dau sa cauti pe internet.Iti scriu ca la toti ceilalti "Inca unu pe care-l uimesc daca ii zic ca exista gugal devil"

| Marmun a răspuns:

Off