| ady123 a întrebat:

Zebra e alba cu dungi negre sau neagra cu dungi albe?

Răspuns Câştigător
| OskarRM a răspuns:

E roz şi e o delincventă. Chestia aia de la suprafaţă cu dungi e doar uniforma de la puşcărie.

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

E gri!

| AikkoxD a răspuns:

Mov cu pătrăţele.

| ASimpleUser a răspuns:

Sunt atat de faimos incat ma plagiaza userii http://www.tpu.ro/......ungi-albe/

| ady123 explică (pentru ASimpleUser):

Pun intrebari la cam toate categoriile, primesc raspunsuri bune, m-am convins ca utilizatorii TPU sunt de treaba.....Si aici ai aparut tu...

| ASimpleUser a răspuns (pentru ady123):

Bah macar taci din gura...ti-e lene sa te uiti putin mai jos la T/A sau sa dai un search pe google sa vezi daca o intrebare a mai fost pusa...Bitch Please!

| ady123 explică (pentru ASimpleUser):

Intrebarea aceasta cu zebra a fost pusa de 3 ori inaintea ta si cica eu te plagiezlaughing si daca eu vreau alte raspunsuri care e problema ta? Lasa sa se repete. T/A nu mai e o categorie libera cu tine aicilaughing

| Xtadelo a răspuns:

Sau.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Alba cu dungi negre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zebra este zebra

| oliviaaa a răspuns:

E alba cu dungi negre si neagra cu dunci albe, asa-i cai simplu?

| AnonimuszWss a răspuns:

Portocalie,ii place TPU.

| Kryss13 a răspuns:

Alba cu dungi negre

| pзαch a răspuns:

S-a mai pus intrebarea asta si nu... zebra e rosie.

| ASimpleUser a răspuns (pentru pзαch):

Ma bucur ca ti-ai amintit ca a mai fost pusa intrebarea

| pзαch a răspuns (pentru ASimpleUser):

Aha... ok. Cu placere.

| Nectarinaaa a răspuns:

Are o haina alba cu dungi negre, iar cand o vezi tu, si-o da jos si ramane cu cea neagra cu alb.Iar cand vine vara, se vopseste in curcubeu cu triunghiuri kakianii ca nebuna