| Speed99 a întrebat:

Zi ceva intelectual, ceva ce ma poate face sa am o dilema existentiala. Asta e sansa ta.

8 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

"Nu căuta răspunsuri imposibile. Mai bine schimba întrebările."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

This is not my sandwich.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Visul de ieri e realitatea de azi, deci visul de azi va fi relitatea de maine.

| AdrianVoicu a răspuns:

Unicornii nu se pisa curcubeu

| 94Lucifer94 a răspuns:

După ce mori, acolo unde-ai fost înainte sa te naști, acolo pleci,
Deci ori nu-ți amintești, ori nicăieri...

| MorganaM a răspuns:

Care e scopul tau?

| al9264 a răspuns:

Un supercalculator afiseaza prima zecimala a lui pi. Asteapta doua minute, o afiseaza pe a doua. Asteapta un minut, o afiseaza pe urmatoarea. Asteapta treizeci de secunde, mai afiseaza una. Procesul e, evident, continuu si dureaza patru minute, Dupa cele partu minute, ce o sa arate calculatorul? Ultima zecimala a lui pi?

| T33m0 a răspuns:

Viata nu are sens in viata