| Alexutu11 a întrebat:

Ziceti aici niste bancuri stiute/inventate de voi! Cele mai multe bancuri sau cele mai amuzante vor primi funda!

Răspuns Câştigător
| calutuuuu a răspuns:

Nu e chiar un banc... Dar am ras putin la astea doualaughing
Nu mai stiu cu cine vorbeam si ma intreaba "Dar tu esti singura la parinti?" si eu ii raspund "Da." si dupa cateva secunde de tacere imi spune "Si eu am fost singura la parinti!" Si eu "Serios?" da' fata aia cica... "Da, dar am avut si o sora mai mare!"laughing
sau tot cu fata aia vorbeam si nu stiu despre ce vorbeam noi dar zice ea "Aaa... Pai eu am avut primul prieten la 19 ani!" si eu uimta "Dar tu cati ani ai?!?" si ea "18! "laughing
Nu sunt cine stie ce, dar pe moment mi se pareau forte, foarte amuzante!laughing In fine, despre bancuri... cauta in raspunsurile mele si gasesti cateva, acum cateva zile am postat nu styiu cate!laughing E o propunere, incearca macar!winking
Bye-bye!big grinkiss

6 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Ma...stiu un nene pe nume Guagal care stie multe bancuriwinking

| dadasssssssss a răspuns:

Era unu pe TPU pe nume Alexutu11 cand deodata s-a gandit sa caute pe google si sa lase T/A impace big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Alexutu11 explică:

Multumesc ca ati raspuns, apropo AndreeaDementa, amuzant laughing

| AndreeaDementa a răspuns:

Intreba-l pe prietenul meu imaginar...el le parintele tuturor cunostintelortongueStie prea multe:@

| Alexutu11 explică (pentru AndreeaDementa):

Daca nu posta si 4ever chiar tie iti dadeam funda! laughing vorbesc serios