| dracula20_3807 a întrebat:

Ziceti-mi ceva jocuri da nu nfs, gta, si fifa. Am procesor de 2.8, placa video de 256, si 512 rami.

7 răspunsuri:
| Siminik a răspuns:

Euro truck simulator
ice tower
4X4 Evolution
vrei sa fii miliardar
robby dubble
raw
zuma deluxe
motogp urt 3
mx vs. atv
house of the dead

| Ciprian a răspuns:

Delta Force

| rippE a răspuns:

Counter Strike, Serious Sam 2.Serious Sam The Secounder Ecounter, Delta Force. Abee'Oddysee. NBA 2K9.Luxor.Sims 3., 2.Formula 1 2010.Assasin Creed. Splinter Cell.Shrek.Scooby-Doo 2.
Spli/Senter 2010. Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@dey assassins creed si sims 3 etc nu merg la 512 rami lol
poti juca starcraft, age of empire, mafia 1, igi 2, red alert yuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marioooooooooooooooooo

| CupaCampionilor a răspuns:

Cupe online de fifa07, 08, 09, 11 (+alte categorii). Cautam MODERATORI. http://cupacampionilor.ucoz.com/