| lime_3980 a întrebat:

A calatorit cineva cu agentia Est Turism? Nu as vrea sa iau teapa.

Răspuns Câştigător
| andreaflorea a răspuns:

Sunt foarte seriosi si isi fac treaba cu profesionalism. Nu trebuie sa iti faci griji deloc daca mergi cu ei in vacanta. Vacanta placuta iti doresc.

1 răspuns:
| Katakito a răspuns:

Nu am calatorit cu firma lor dar am cautat pe Google sa pot sa iti raspund dar tot ce am gasit pe forumuri este ca totio oamenii intreaba daca sunt seriosi si cine a mai mers cu ei in vacante, scuze m-am straduit.