| teodora0109 a întrebat:

A fost careva anul acesta in Paralia, Grecia? Ce impresii v-a lasat statiunea?

3 răspunsuri:
| VivianKorea a răspuns:

Vai da ce minunat este in palaila, v-o recomand vai da ce piscene erau acolo si sa nu mai vorbesc de rahat din ala dulce! funda?

| alex_8841 a răspuns:

Am fost in grecia pe o insula cu masina.si cand m-am intors m-am oprit sa dorm acolo si pot sa iti spun ca nu mi-a placut de loc! ie miserie plin de rromi.marea murdara si o gramada de lume.da pestele ie bun.XD

| MihaelaDart a răspuns:

Sunt la 7 km de Paralia, ca statiune e ok, este ieftina, poti sa-ti iei diferite excursurii, plaja este curata cat si apa. Nu ma pot pronunta la hoteluri, pentru ca am asa zisa locuinta proprie aproape de statiune.