| Allina19 a întrebat:

A fost careva in Miami? Cum se poate inchiria garsoniera la particular? E ca la constanta de te asteapta aia pe drum? La hotel este foarte scump, de exemplu 4000 dolari lunar fata de 700 un ap cu 3 camere inchiriat. Sau raman pe strazi cand ajung acolo?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da da, fix ca la constanta, stau cu cheile acolo la blocurile alea mari de 80 etaje unde e 3 mil un apartament loool

in rest airbnb

| Allina19 explică (pentru brokxy):

Mersi, o sa ma uit sa vedem

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E ca la constanta de te asteapta aia pe drum?
Unde să te aștepte aia pe drum?
Uite apartamente în Miami începând de la 300 $.
Un fel de aia pe drum.
https://www.apartmenthomeliving.com/miami-fl/apartments-for-rent/to-500