| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

A fost cineva cazat la Hotel SELECT din MAMAIA? Cum este acolo!?

4 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Că sa îți faci cat de cat o idee vezi ce recenzii are hotelul pe Booking.com sau google.

| 1234568807 a răspuns:

Scump, toata mamaia nord e scumpa, din punctu meu de vedere nu merita sa te cazezi aici, eu stau la navodari si pot sa zic ca cunosc foarte bine mamaia, foarte multa lume prefera sa se duca la plaja in Turcia sau Grecia decat sa mai vina la mamaia cu asa preturi

| Simpatic a răspuns (pentru 1234568807):

Ai dreptate, dar aceeasi tarani care mananca seminte in Mamaia ai sa ii gasesti acum in Turcia, am fost de 2 ori in Antalya crezand ca scap de tarani, ce sa vezi era plin acolo, ca e mai ieftin ca la Mamaia, ia sa coste 5000 de euro de persoana un sejur de 7 nopti in Grecia, Turcia, sa vedem mai dam de toti marletii scuipatori de seminte?

| 1234568807 a răspuns (pentru Simpatic):

Normal ca nu, in mamaia nord oricum nu vezi tarani care scuipa seminte, nu isi permit aia cazare aici, la mamaia sunt niste preturi de Miami, in cazari la niste hotele construite peste noapte, care in cazul unui cutremur te face pilaf, la fel ca si in apartamentele din mamaia nord care ajung chiar si la 500.000 de euro