| lau20 a întrebat:

A fost cineva cu masina in Ucraina? Ceva de stiut, sfaturi?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu am fost cu masina si am venit fara masina din Ucrainawinking
Sfatul meu in tarile in care sunt tensiuni politice sau sunt cotate ca fiind mai slabe economic decat tara noastra sa nu mergeti cu masina.
Sunt celebre cazurile de furturi auto din Bulgaria de ex. unde s-a demonstrat ca in multe orase unde se furau masinile romanilor, politia era mana-n mana cu infractorii.

| artemidak a răspuns (pentru Simpatic):

Ai venit fără mașina de deștept ce ești
ca probabil ai băgat ceva unde nu trebuia sau ceva:000

| danbnz a răspuns:

Rusa.
Nu te urca baut la volan.

| Iote a răspuns:

Eu nu, vecinii mei. Control la sange la vama; cand iesi de la ei. In rest, nu stiu.

| antimulte a răspuns:

Te controleaza la vama, oamenii in general daca opresti la o benzinarie sunt cam respingatori si toti se uita urat... in rest nu e mare diferenta fata de bulgari de exemplu...

| artemidak a răspuns:

Dacă nu umbli cu prostii e super ok
doar ca ar fi bine sa știi rusa sau ucraineana deoarece nimeni nu știe engleza și na
in rest toată lumea e super