| Deidara554 a întrebat:

A fost cineva in Austria? Cum este acolo? As vrea si eu sa merg cu familia in august si ma intereseaza niste pareri. Daca nu, ce alte tari din Europa merita vizitate?

7 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Venetia - Padova - Milano - Monaco -Monte Carlo - Nice - Geneva - Lausanne - Berna - Zurich - Viena
se asigura 7 nopti cazare hotel, 7 mic dejun transport cu autocarul---pret 350 euro/persoana!
daca vreti mai multe inf. va raspund.
Perioada : 21- 28 Iulie 2013--

| N0xEterniS a răspuns:

Pai, eu locuiesc in Franta pe Coasta de Azur.
Pot sa spun, ca sunt zone superbe big grin
Munti, mare, monumente si zone de unde zici ca vezi tot, iti taie respiratia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa tara e Germaniawinking Nu conteaza limba, acolo se pot vede Muntii Alpi cu zapada, sunt peste 10 munti ...Este foarte frumos mai ales la plaja :X Merita vizitat de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| rocket a răspuns:

Iti recomand circuitul acesta in august, in Austria. http://www.idealtour.ro/......-2013/1122 Austria e superba si asa, in circuit ai ghid care sa iti spuna exact istoria si tot ce trebuie sa stii despre locurile pe care le vizitezi.

| Anonim643 a răspuns:

In Austria este foarte frumos, eu am fost si oamenii aia sunt foarte civilizati, e curat peacolo, a fost tare.