| Alissonn14 a întrebat:

A fost cineva in Grecia? Unde ati fost? Ce ar fi de vizitat pe acolo?

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Da am fost, pai oh doamne are atatea insule Grecia care merita sa le vezi. Oricare ai alege-o toate sunt extraordinare si iti vor placea la nebunie.

| Bebitssaa a răspuns:

MUlte :) Intra aici : http://eulari.blogspot.com/ SCuze categoria :) Sunt locuri din Ro Ma Ni A.:)

| cristina1998i a răspuns:

Da.Am mers in grecia acum patru ani pe insula Evia (este a doua ca marime dupa creta) la niste romani care au acolo pensiune. Este o insula foarte linistita pe plaja esti singur e foarte frumos. ca obiective turistice sunt: atena, acropole, meteora, muntele athos, mai multe gasesti aici : http://www.turistik.ro/grecia/obiective-turistice-grecia

| Cineva5 a răspuns:

Da. Ma fost chiar anul acesta in luna iunie, pe insula Corfu. Am stat la hotel Alonakia, a fost foarte frumos. Cat despre ce poti vizita, sunt foarte multe variante pentru ca agentia cu care am fost organizeaza de fiecare data excursii la toate punctele turistice de pe insula. Peisajele sunt splendide si ai ce vedea!