| RainOfColors a întrebat:

A fost cineva in Kavarna, Bulgaria? Poate chiar la Hotelul Marina Residence? Preturile mi se par chiar foarte bune, un apartament de 4 persoane, in perioada 29 august - 30 septembrie costand 27 euro. Ce parere aveti? Daca aveti ceva detalii despre statiune/localitate, plaja, restaurante etc, acestea sunt binevenite. Multumesc mult.

2 răspunsuri:
| stareu a răspuns:

Buna! Eu am fost anul trecut si preturile sunt chiar foarte accesibile, mancarea si restaurantele sunt foarte bune nu se compara cu tara noastra, plaja cand am fost eu era foarte curata, nu avea alge, iar statiunea este ok, mie mi-a placut.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| RainOfColors explică (pentru stareu):

Multumesc mult pentru raspuns, dar daca venea cu 5 luni mai devreme poate era de ajutor.