| anonim_4396 a întrebat:

A fost cineva in Liban? Cum sunt preturile acolo?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer, nu stiu. Probabil nu difera foarte mult de cele din Europa. Ca sa mai si glumim, intreab-o pe blonda lui Iri. Cu putin noroc, vei sti si preturile, vei si vedea una pereche de ţâţe. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt mari sunt foarte mari, pentru ca majoritatea populatiei are multi bani din speculatiile cu petrol.

| Psihoterapeutul a răspuns:

Este foarte mare saracie acolo tinand cont ca a fost razboi...asa ca si preturile sunt foarte mari in aceasta perioada!