| lumy4u a întrebat:

A fost cineva in Londra? cum e? e periculos sa iesi singura seara?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Londra e cea mai monitorizata capitala din lume cu peste 50.000 de camere de luat vederi mobile, adaugate celor fixe, bineinteles.Este un in care siguranta cetatenilor e un deziderat important al autoritatilor.Mergi fara grija, Londra nu e Ferentari.

4 răspunsuri:
| Raspunzatorul25 a răspuns:

Da am fost si este foarte frumos ziua, cladiri impunatoare, dar noaptea ai fi nebun sa iesi din casa. Funda? laughing

| OnStepToDie a răspuns:

E superb acolo, locuri multe de vizitat, nu e un pericol sa iesi singura seara, dar mult mai frumos e in grup happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa fim seriosi, Anglia e o tara civilizata si sigura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e periculos.