| PowerToYou a întrebat:

A fost cineva in Suedia? Acolo vrea mama sa petrecem Craciunul si Revelionul. Daca ati fost imi puteti spune cum e?big grin

Răspuns Câştigător
| Giuse6969 a răspuns:

Este foarte fain, chiar de vis mai ales de craciun si revelion. Nu o sa-ti pare rau, crede ma. Dar, daca vrei sa o convingi pa mama ta sa mergeti altundeva, cauta pe diverse siteuri cu oferte de turism. Poate gasesti ceva mai ok si o sa-i placa si iei. mie im place www.holidaycheck24.ro. Acolo gasesti o gramada de oferte de la agentii de turism diferite. Sarbatori fericite.

2 răspunsuri:
| Funditsa a răspuns:

Este f. fain! E cam frig deoarece la departare de 5/6 km. exista ghetari. Eu zic ca merita sa mergi. Mai ales De Revelion! si de Craciun! Du. te! Ca dupa aia o sa plangiwinking ca e super fain acolo. Am multe rude.

Sarbatori fericite!

| timisoara a răspuns:

Am trecut prin suedia cu tiru dar de ce nu mergeti in norvegia sau in alte locuri precum Italia germania... acolo e foarte rece mircea timisoara