| rabbit a întrebat:

A fost cineva in tabara Sadu din Sibiu? happy Imi puteti spune cum este si eventual daca aveti si cateva imagini. Multumesc.winking

3 răspunsuri:
| Boniboon a răspuns:

Da, cand eram mai mica rolling on the floor)
Ne-a fraierit profesoru` ca ne duce in oras, Sibiu, si ne-am trezit intr-un sat uitat de lume rolling on the floor)) Am dat si ogramada de bani degeaba laughing Pai, e foarte naspa, imagineaza-ti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost acum 13 ani undeva pe la sadu 5 in tabara, eram la 10km de cel mai apropiat sat, tabara era in stare cam nasoala, dar mancarea buna si cred ca a fost printre cele mai tari tabere din viata mea, fara discutii mi-as trimite copilul acolo!