| Maria_4679 a întrebat:

A fost cineva in vacanta la vila Portobello din Mamaia Nord? Ma intereseaza daca plaja este amenajata si daca exista restaurante prin zona. Multumesc!

1 răspuns:
| Truly9700 a răspuns:

De ce vrei sa te duci in mamaia? E plina de alge apa. e foarte urat. Eu anul asta am fost in eforie nord si a fost chiar frumos. E super ok statiunea. Am trecut o zi si prin mamaia. nu am putut sa stam acolo pentru ca nu aveam ce sa facem. Daca te hotaresti sa mergi in eforie nord uite aici o lista cu locurile de cazare http://www.vacanta.com/cazare-eforie-nord/