| cei7pitici a întrebat:

A fost cineva la Cimpina? Ati vizitat Castelul Hasdeu? ce parere aveti despre el? ati simtit ceva deosebit inauntru? Eu am fost dar s-a nimerit lunea si atunci castelul era inchis...

Răspuns Câştigător
| AllyTudy17 a răspuns:

Eu stau chiar in Campina big grin Da am fost la castelul Iulia Hasdeu big grin este un castel minunat unde ai o multime de lucuri de vazut si de aflat. De exemplu despre viata eiwinking

| cei7pitici explică (pentru AllyTudy17):

Salut, am fost pana la urma si eu in Campina am batut 400km si s-a meritat, ba mai mult in viitor ma gandesc sa ma mut pe acolo, ori in poiana campina ori in campina findca este foarte frumos acolo, esti foarte norocos ca stai in Campina!

| AllyTudy17 a răspuns (pentru cei7pitici):

Norocoasa big grin ma bucur ca te-a placut:*