| mihaela5 a întrebat:

A fost cineva la costinesti? cum e? e frumos?

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Oribil. Plaje cu chistoace, alge in apa, muzica la maxim, preturi exagerate, conditii inumane in pensiuni. Ca la noi la nimeni.

| mihaela5 explică (pentru Elvina):

Multumesc ca m-ai ajutat

| Elvina a răspuns (pentru mihaela5):

Cu placere. Eu doar am spus adevarul.

| valentino52 a răspuns (pentru Elvina):

Preturile sunt chiar foarte mici la Costinesti. Apa e plina de alge pentru ca asa e Marea Neagra oricat ai incerca sa cureti tot apar peste noapte. Dar conditiile chiar sunt proaste...dar pentru 80, 100 lei camera pe noapte ce vrei? La un hotel de 3 stele in conditii modeste e 300 lei camera.

4 răspunsuri:
| mabuhay a răspuns:

Sa stii ca e frumos, apa e curata iar atmosfera e de vis. Du-te si convingete nu te lua dupa nimeni.