| ReignForest a întrebat:

A fost cineva la Puflene resort(Murighiol) din Delta Dunării? Cum vi s-a părut? Aș vrea și eu să merg acolo cu părinții, dar vreau păreri.P. s. mai știți hoteluri bune care să se afle fix în Deltă? D-au fundă. Merci.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pe Amfostacolo.ro are recenzii cam dezastruoase.

| Speranta12 a răspuns:

Dau* funda!

| Sunshine123 a răspuns:

Buna! Cel mai bine ar fi sa postezi aceasta intrebare pe unul din grupurile urmatoare pentru ca vei primi mult mai multe raspunsuri decat aici:
1. Am fost acolo (recenzii cazari)
2. Vacante prin Romania.ro
3. Vacante de vin in Romania si strainatate
4. Vacante Do it yourself.
Intai trimiti cerere ca sa te inscrii in grupuri iar apoi ti se va permite sa iti pui intrebarea acolo. Sper ca e de folos.