| Lisa a întrebat:

A fost cineva la Riu-Helios(sunny Beach Bulgaria)? Daca da, cum a fost? M-ar interesa
*mancarea(daca are cartofi prajiti mai aleslaughing si ce feluri sunt)*
star
*marea(am auzit ca-s meduze cat palma dar in rest?)*
star
*personalul(amabil/prietenos/rau)*
star
*cazarea la family room*

si cam atat.cat despre inprejurari: daca sunt prostituate prin tufisurilaughing)))rolling on the floor)
etc.

Răspuns Câştigător
| andy_3924 a răspuns:

E un hotel de 4 stele, deci nu cred ca ai motive sa-ti faci griji pentru calitatea camerei sau a personalului happy
Apa e curata, iar meduzele sezoniere. E posibil sa gasesti, e posibil sa nu. In rest... multe zburatoare noaptea.

1 răspuns:
| mariamariuca a răspuns:

Eu ma fost in Sunny Beach Bulgaria si e foarte fain mancarea e foarte buna ai chiar si bar pe plaja etc. Fundisca!