| Changes a întrebat:

A fost plecat cineva în anumite oraşe folosindu-se de site-ul AIRBNB?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Da, de trei ori, si de fiecare data a fost excelent.

Apartamentul arata exact cum era prezentat pe site si preturile mult mai bune decat la hotel, mai ales daca se combina mai multe persoane. Recomand.

| Changes explică (pentru johnnny123):

Aş vrea să ştiu cum se procedează cu plata şi cu tot că nu prea înţeleg. Putem vorbi pe facebook? big grin

| johnnny123 a răspuns (pentru Changes):

Este simplu, iti faci cont pe Airbnb, iti gasesti casa si apesi pe "Request a Book" sau "Instant Book"
Plata se face prin cardul de credit in momentul in care faci rezervarea, prin intermediul Airbnb (care opreste un comision).

Rezervarile se pot si anula, dar trebuie sa citesti mai intai pe pagina proprietatii care sunt conditiile in care se poate face acest lucru.

4 răspunsuri:
| 3ug3n15 a răspuns:

Nup

| Changes explică (pentru 3ug3n15):

Mulţumesc! Mi-ai fost de mare ajutor :* -_-